Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej wszystkim Pielęgniarkom i Położnym życzymy wszelkiej pomyślności i zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym, wytrwałości, pogody ducha i szczęścia. Jednocześnie pragniemy wyrazić ogromne uznanie za wykonywanie niełatwej pracy,

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju,
Serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz
Wesołego Alleluja.

Szanowny Panie Dyrektorze!
Na ręce Dyrektora składam najserdeczniejsze gratulacje dla wzorowej pracy wspaniałych, wykształconych lekarzy Oddziału Chirurii Szpitala Powiatowego w Braniewie.

Bardzo miłe podziękowania napłynęły z Fromborka

Radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia w atmosferze ciepła rodzinnego, spokoju, zdrowiu i wzajemnej życzliwości,a w nadchodzącym Nowym 2018 Roku spełnienia marzeń i pomyślnie realizowanych przedsięwzięć.

Tradycją już jest, że w Mikołajki Starosta Braniewski Leszek Dziąg odwiedza dzieci, które ten wyjątkowy dzień spędzają na oddziale dziecięcym braniewskiego szpitala.
Tak też było i dzisiaj. Starosta, w towarzystwie Jana Godowskiego, prezesa Powiatowego Centrum Medycznego Spółka z o.o. w Braniewie i pracowników szpitala wręczył małym pacjentom upominki, życząc im jednocześnie szybkiego powrotu do zdrowia. Prezent otrzymała także Hanna Piotrowska, Kierownik Oddziału.

W dniach 28-29 września br. na terenie miasta Braniewa oraz powiatu braniewskiego odbędą się ćwiczenia z zakresu obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego. Organizatorem ćwiczeń jest Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie. W ćwiczeniach oprócz służb i podmiotów ratowniczych uczestniczyć będzie administracja samorządowa powiatu oraz gmin w zakresie prowadzenia wspólnych działań obronnych na czas kryzysu i zarządzania kryzysowego.