W tym dniu pragniemy przekazać wszystkim lekarzom naszego Szpitala wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka.

Odpowiedzialność, sumienność, wyrozumiałość i profesjonalne podejście do cierpiących to nieodłączna wartość Waszej pracy.

Za trud i serce jakie wkładacie w niesienie pomocy innym składamy najserdeczniejsze podziękowania.

Życzymy satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Niech na co dzień otacza Was życzliwość i serdeczność tych, których spotkacie na swojej drodze.

Informujemy, że w Powiatowym Centrum Medycznym w Braniewie rozpoczęła działalność fizjoterapia ambulatoryjna skierowaną do pacjentów po przebytej chorobie COVID-19.

Prosimy o umawianie/rejestracje wizyty telefonicznie w godz. 10:00 - 14:00

Numer telefonu na zapisy: 501-705-451

Obsługa punktu szczepień stacjonarnych:

- tel: (55)620-83-71, kom: 518-786-224

Obsługa punktu szczepień wyjazdowych:

- kom: 503-607-726

Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Braniewie w dniu 23 października 2020 r. podpisało umowę o powierzenie grantu w ramach programu operacyjnego wiedza edukacja rozwój 2014-2020 o dofinansowanie w ramach zapewnienia bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz bezpieczeństwa personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas COVID-19 na wartość 146 681,97 zł.

Powiatowe Centrum Medyczne sp. z o.o. w Braniewie zatrudni lekarzy specjalistów z dziedziny Interny a także lekarzy chętnych do pracy w innych zakresach świadczeń medycznych: POZ, NiŚOZ.

Oferty prosimy kierować na adres:
Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Braniewie
ul. Moniuszki 13, 14-500 Braniewo
tel. (55)620-83-61

Informujemy, że z dniem 17.10.2020r. Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Braniewie uruchamia oddział zakaźny.

Jednocześnie informujemy że pozostałe działania świadczeń medycznych pozostają bez zmian.