Z okazji Międzynarodowego Dnia Lekarza składamy Wam wykonującym ten piękny i szlachetny zawód najserdeczniejsze podziękowania za codzienny trud i wysiłek w trosce o zdrowie i życie pacjenta.

Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. ma przyjemność poinformować, że placówka medyczna została zgłoszona do nagrody w akcji HIPOKRATES 2022 - największym plebiscycie medycznym w Polsce, który w województwie warmińsko-mazurskim prowadzony jest przez dziennik Gazeta Olsztyńska.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się w środę, 17 sierpnia 2022r.

Zatrudnimy na stanowisko: kucharz/pomoc kuchenna.
Mile widziane ukończenie szkół w kierunku gastronomii.

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia i Dnia Pracownika Służby Zdrowia wszystkim pracownikom naszego Szpitala składamy wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzec drugiego człowieka.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia.

Niech tegoroczne Święta
będą niezapomnianym czasem,
spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
A wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem
życzymy szczęścia i pomyślności.
Niech się spełnią najskrytsze życzenia.

W tym dniu pragniemy przekazać wszystkim lekarzom naszego Szpitala wyrazy uznania i wdzięczności za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka.

Odpowiedzialność, sumienność, wyrozumiałość i profesjonalne podejście do cierpiących to nieodłączna wartość Waszej pracy.

Za trud i serce jakie wkładacie w niesienie pomocy innym składamy najserdeczniejsze podziękowania.

Życzymy satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Niech na co dzień otacza Was życzliwość i serdeczność tych, których spotkacie na swojej drodze.