• slider  o tematyce zdrowotnej
burmistrz z pielęgniarkami trzymającymi tort
Featured

Wizyta Burmistrza Braniewa

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych Powiatowe Centrum Medyczne w Braniewie odwiedził Burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki, by osobiście podziękować naszym wspaniałym Paniom Pielęgniarkom za ich codzienną, niezwykle ważną i pełną oddania pracę.

Były piękne kwiaty, pyszny tort, a przede wszystkim serdeczne i szczere podziękowania, które przekazał Burmistrz w imieniu swoim oraz wszystkich Mieszkańców Braniewa dziękując za profesjonalizm, empatię i ciepło, które każdego dnia przekazujemy naszym pacjentom.

tort
zdjęcie burmistrza z pielęgniarkami
zdjęcie burmistrza z prezes PCM