Z okazji Dnia Opiekuna Medycznego i Dnia Farmaceuty, w naszej placówce odbyło się spotkanie. W wydarzeniu wzięli udział Opiekunowie Medyczni, Farmaceuci, Prezes Powiatowego Centrum Medycznego oraz Przełożona Pielęgniarek.
Podczas spotkania podziękowano za zaangażowanie, codzienny trud wkładany w opiekę nad Pacjentami oraz podkreślono znaczenie Opiekunów Medycznych i Farmaceutów.
Dziękujemy wszystkim Opiekunom Medycznym i Farmaceutom za obecność. Wasza praca ma ogromne znaczenie dla zdrowia i bezpieczeństwa Pacjentów.


